wtorek, 18 stycznia 2011

Деканальний конкурс «Різдвяна картка»


У грудні 2010 року в парафіях Сяніцького деканату зістав проголошений художній конкурс «Різдвяна картка». Конкурс призначений  був для учнів початкових шкіл та гімназій, які навчаються катехизи та української мови.
Метою конкурсу перш за все було поглибити розуміння величної події Різдва Христового,  заохотити дітей до апостольства і життя Євангелією, а також підкреслити вартості християнської родини та пригадати народні традиції святкування Різдва. Праці могли бути виконані будь якою технікою з включенням українських народних елементів.
Конкурс відбувся в трьох вікових категоріях:
Ø      класи 0 – ІІІ
Ø      класи ІVVІ
Ø      класи І – ІІІ гімназії
У конкурсі взяло участь 24 молодих митців з Команчі, Куляшного, Мокрого і Репеді, які проявили своїми працями любов до Церкви і народу. Різдвяні картки оцінило жюрі у складі: пані Ева Соболь, вчителька і знавець мистецтва та о. Христофор Блажеєвський, сотрудник у парафії Команча. У першій віковій категорії переможцями стали: Ігор Ковальський з  Репеді, Павло Пацьорек з Куляшного, Лукаш Довжицький з Команчі та Ярослав Бруцяк з Репеді. У другій – Роксана Михалишин з Куляшного, Миколай Ковальський з Репеді, Оля Мацко і Аня Шади з Команчі та Михайло Юрковський з Репеді; а у третій  – Тетяна Гаврилець і Юля Онишканич з Мокрого та Андрій Довжицький з Команчі.
Дякуємо переможцям за зусилля, яке вклали в працю, а особливо команчанкам за картки з вишиваними елементами, бо зродилася надія, що за кілька років молоді вишивальниці задбають про вистрій Церков.
 
Дякуємо Отцю декану Ярославові Вєнцу, отцю Андрію Журавові та отцю Христофору Блажеєвському за плекання різдвяних традицій серед дітей та молоді.


мок

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz