niedziela, 5 stycznia 2014

Bożonarodzeniowe spotkanie w Przemyskiej Kurii

Архієпископ Іван Мартиняк – Митрополит Перемисько-Варшавський та Владика Євген Попович перед Різдвом Христовим – 3 січня зустрілися з працівниками Консисторії на традиційній Різдвяній Куті. На зустрічі були присутні представники суспільно-культурних організацій, української школи, духовенство південних деканатів Архієпархії, сестри монахині і монахи та вірні Архікатедральної парафії. Спільне колядування відбулося в будинку Перемиської консисторії.
Врочистість почалася молитвою та співом колядок. Владика Євген Попович – єпископ помічник Архієпархії прочитав Євангеліє про нароження Ісуса Христа, а опісля привітав Митрополита Івана з Різдвом Христовим від імені усіх присутніх священиків, монахів, монахинь та вірних. Митрополит Перемисько-Варшавський Кир Іван виголосив проповідь та склав усім Різдвяні побажання. Опісля перемиські владики поділилися традиційною українською просфорою.
Під час урочистої різдвяної зустрічі владика Євген Попович повідомив, що новим парохом Перемишля став о. протоієрей Богдан Круба, який свій парафіяльний уряд обійме з днем 14 січня 2014 року.

za www.cerkiew.org

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz