czwartek, 4 kwietnia 2013

Jubileusz 1025-lecia Chrztu Rusi -Ukrainy

W Ukraińskiej Cerkwi Greckokatolickiej trwają przygotowania do obchodów uroczystości Chrztu Rusi Kijowskiej, które odbędą się w dniach 17-18 sierpnia 2013 roku. Podczas tych uroczystości, w Kijowie,  zostanie poświęcony Patriarszy Sobór Zmartwychwstania Pańskiego. W tych dniach spodziewani są pielgrzymi z całego świata.

Греко-католики з усього світу зберуться на прощу з нагоди посвячення Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві, яке відбудеться 17-18 серпня під час святкування 1025-річного ювілею Хрещення Русі-України. Про це повідомив владика Йосиф (Мілян), голова наглядової ради будівництва Патріаршого собору Воскресіння Христового, що в Києві, та керівник організаційного комітету з відзначення ювілею 1025-річчя Хрещення Русі-України в інтерв’ю Департаменту інформації УГКЦ.

«З тої інформації, що я маю зараз, очікується прочани із усього світу. Уже зголосилися люди з Австралії. Вони просять заздалегідь зарезервувати їм місця у церкві на богослужіннях, в опері, на бенкеті, тому що летітимуть 26 годин і хочуть мати гарантію, що кудись потраплять. Поки що з Австралії це дві групи по 30 чоловік. Також висловили бажання люди з Америки та Канади… Гадаю, ми матимемо вірних і з Бразилії, і з Аргентини, з Росії, Казахстану, Прибалтики, з усіх європейських країни й, звісно, з самої України», - розповів єпископ.

Владика Йосиф зазначає, що вже в рамках цієї прощі діє Паломницький центр, який на своєму сайті пропонує різні туристичні тури Центральною та Східною Україною.


Департамент інформації УГКЦ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz