czwartek, 5 kwietnia 2012

UCGK na Święto Zwiastowania Bogurodzicy podziękuje za dar życia

Na Święto Zwiastowania Bogurodzicy 7 kwietnia 2012 roku (Zwiastowanie Pańskie) w Ukraińskiej Cerkwi Greckokatolickiej wspomną Dzień podziękowania za dar życia. Tego dnia w świątyniach będzie celebrowana Boska Liturgia jak podziękowanie za dar życia każdego człowieka oraz będą modlić się o zachowanie życia nienarodzonych dzieci na Ukrainie.
W tym dniu szczególnie wspomniane będą dzieci, rodzice, lekarze, przedstawiciele władzy – wszyscy, od których zależy uchronienie i obrona życia w początkowym etapie jego rozwoju.

Додаток до ектенії «усильного благання»
Отче Предвічний, дякуємо Тобі за дар життя, який ми отримали з Твоєї любові. Просимо Тебе, допоможи нам його не змарнувати, але гідно цей дар прийняти, скерувати на службу Тобі і ближнім, і нам на спасіння, вислухай нас і помилуй.
Господи, дякуємо тобі за наших батьків, які прийняли Твою святу волю і подарували нам життя. Благаємо Тебе, заопікуйся ними і нагороди їх вічним щастям у Небі, вислухай нас і помилуй.
Ще молимось за всіх дітей, які перебувають у лоні матерів. Благослови їх разом з батьками Твоїми щедротами. Особливо просимо захисти дітей, яким загрожує знищення. Подай батькам любов і відвагу прийняти Твій дар, бо Ти сам дарував їм життя. Просимо Тебе, вислухай і помилуй.
 
Молитва-благословення вагітних жінок після Літургії
Господи Боже наш, Сотворителю всілякого життя! Ти з допомогою Святого Духа підготував преславну Діву Марію на гідне помешкання для Cвого Сина. Ти наповнив Святим Духом Івана Хрестителя і наказав йому радіти в лоні матері його. Поглянь на цих жінок, які просять Твого благословення для себе і своїх дітей. Наповни їх глибокою радістю, бо на їхніх очах звершується чудо початку нового життя. Прийми гаряче прагнення тих, хто покірно Тебе благає зберегти їхнє потомство, яке Ти покликав до існування. Нехай з Твоєю допомогою їхні діти щасливо побачить світло дня й сподобляться благодаті святого Хрещення. Нехай вони завжди вірно служать Тобі й досягнуть вічного життя на Небі. Амінь.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz